Tork SmartOne®

Jako autoryzowany przedstawiciel wielu cenionych w branży marek, szukamy coraz to nowszych i bardziej ekonomicznych rozwiązań dla naszych Klientów. Cenimy sobie przede wszystkim troskę o środowisko, dlatego zależy nam na oferowaniu Państwu produktów przyjaznych środowisku. W związku z tym przedstawiamy Tork SmartOne® - innowacyjny dozownik do papieru.1. Higiena

Jest on całkowicie zamykany – w związku z tym brud oraz zarazki z zewnątrz nie mają do niego dostępu. Gwarantuje to niezbędny w łazienkach publicznych optymalny poziom higieny. Użytkownik dotyka tylko tego odcinka papieru, który zużyje – zmniejsza to ryzyko zakażeń krzyżowych.


2. Zabezpieczenie

Ogromnym atutem Tork SmartOne® jest to, że jest zbudowany z wysokiej jakości materiału odpornego na różnego rodzaju uszkodzenia. Mocna obudowa ochrania przed tak często spotykanymi w miejscach użyteczności publicznej kradzieżom papieru. Co więcej, metalowy zamek oraz klucz dodatkowo zabezpieczają przed aktami wandalizmu.


3. W trosce o środowisko

Tork SmartOne® zmniejsza użycie papieru toaletowego – według producenta o 40% w porównaniu ze zwykłymi dozownikami! Zwykła rolka rozwija się bez kontroli, natomiast tego rodzaju dozownik sam wydziela odpowiednie racje (jeden odcinek). Jedna rolka wystarczy dla większej ilości osób. Dodatkową zaletą jest szybka rozpuszczalność – gwarantuje to minimalizację ryzyka zapychania się kanalizacji.


4. Wygoda

Produkty są przede wszystkim łatwe w użyciu. System Tork SmartOne® gwarantuje także wygodny sposób na wyciągnięcie gilzy. Dużą zaletą powiązaną ze stosowaniem tego dozownika jest również rzadsze uzupełnianie – jedna rolka starcza na dłuższy czas oraz zajmuje niedużą powierzchnię magazynową.

Dozowniki do papieru toaletowego Tork SmartOne® znakomicie sprawdzą się zarówno do budynków użyteczności publicznej o dużym, jak i średnim natężeniu ruchu. Nasi klienci bardzo często montują je w różnego rodzaju placówkach edukacyjnych, czy służby zdrowia. Postaw na rozwiązanie, które zapewnia zwiększoną higienę, zmniejszenie kosztów, a także jest przyjazne środowisku!

0
Feed